سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/08/10
ميثاق نامه حركت جهادي جهت تحقق ماموريت هاي ويژه براي عبور از پيك بار سال آينده

در شركت توزيع برق استان سمنان صورت گرفت؛

ميثاق نامه حركت جهادي جهت تحقق ماموريت هاي ويژه براي عبور از پيك بار سال آينده

آئين ميثاق نامه حركت جهادي به منظور تحقق ماموريت هاي ويژه براي عبور از بار پيك سال 1398، با حضور مديرعامل ، اعضاي هيات مديره ، معاونين و مديران شركت توزيع نيروي برق استان سمنان انجام شد .

مديرعامل شركت توزيع برق استان در اين آئين بيان داشت : به منظور تحقق برنامه هاي ابلاغي مقام عالي وزارت نيرو براي عبور از بار پيك سال 98، ماموريت هاي ويژه اي از سوي شركت توانير به اين شركت ابلاغ گرديده تا به نحو شايسته اجرائي و انجام شوند.

سيدمحمد موسوي زاده با اشاره به اين كه مديريت سمت تقاضا و مصرف بسيار حائز اهميت است گفت: در استان مي بايد تلاش كنيم تا ذينفعان و دستگاه هاي  اجرايي بيش از پيش با ما همسو شوند و تعامل در اين زمينه براي عبور از اوج بار مصرف تابستان سال آينده يك ضرورت است .

وي با عنوان اين كه تعادل بين تقاضا و مصرف با مشاركت مردم تحقق پيدا مي كند افزود : با توجه به اجراي برنامه هاي ترويجي و فرهنگي شركت، زمينه براي مشاركت پذيري مشتركين و ادارات آماده است و با جديت و همكاري مي توانيم در تحقق مطلوب ماموريت ها، نقش خود را به نحو ارزنده اي ايفا كنيم.

مهندس موسوي زاده با تاكيد بر اين كه طرح هاي ويژه ملي ، برنامه هاي مديريت سمت تقاضا ، طرح هاي بهينه سازي ، راهبري و نگهداري شبكه و همچنين بهره وري اقتصادي به عنوان ماموريت هاي ويژه براي اين شركت هستند يادآور شد: براساس هر برنامه و ريز برنامه ها ، مجريان مرتبط در شركت تعيين گرديده تا گزارش هاي هفتگي خود را تنظيم نموده و با هدف گذاري صورت گرفته بتوانيم به نتايج ارزشمندي دسترسي پيدا كنيم .

گفتني است: در اين آئين از سوي مديرعامل شركت توزيع برق استان ، ابلاغ هاي جداگانه اي به "سيدمحمد حسيني نژاد" معاون بهره برداري و ديسپاچينگ ، "محمد حسين نجم الدين" معاون مالي و پشتيباني ، "احمد غني پور" معاون فروش و خدمات مشتركين ، "رضا علي اصغري" سرپرست معاونت برنامه ريزي و مهندسي و " مصطفي كرمي" مدير امور ديسپاچينگ و فوريت هاي برق به عنوان مجريان برنامه ها اعطا شده تا با همكاري كليه واحدهاي شركت ، نسبت به عملياتي نمودن آنها  در موعد مقرر اقدام نمايند.

خاطر نشان مي سازد : اين نشست كه در قالب شوراي معاونين و مديران شركت توزيع برق استان سمنان برگزار شد ؛ جملگي با توشيح ميثاق نامه ، هم عهد و پيمان شدند تا با عزمي راسخ و همگام و همدل و با تلاش بي وقفه كليه همكاران و حمايت مسئولين و مشاركت مردم شريف و فرهيخته استان ، با بهره گيري از تمامي ظرفيت هاي موجود و بالقوه و با حركت جهادگونه ، برنامه هاي ابلاغي براي گذر موفق از پيك بار سال آينده را به نحوي شايسته در استان پياده سازي و عملياتي نمايند.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/08/10
تعداد بازدید:
56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal