سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/08/30
از بسيجيان نمونه شركت تجليل شد

                از بسيجيان نمونه شركت توزيع برق استان سمنان تجليل شد

با حضور مديرعامل شركت توزيع برق استان و فرمانده حوزه مقاومت بسيج روح ا... ادارات كل استان، از بسيجيان نمونه اين شركت تجليل به عمل آمد.

مديرعامل شركت توزيع برق استان در اين آئين ضمن تبريك هفته وحدت و هفته بسيج بيان داشت: اساساً تفكر بسيجي نوعي فرهنگ است كه در جامعه ما متبلور شده است.

سيد محمد موسوي زاده اظهارداشت: جمهوري اسلامي و نظام سياسي ما مبتني بر اسلام است و دين مبين اسلام ، فلسفه حيات و زندگي را شناخت خدا مي داند و جملگي مي بايد در زمينه معرفت ا... حركت نمائيم.

وي تصريح كرد: تشكيل بسيج به فرمان تاريخي و ابتكار امام راحل انجام شد و توانست از تمام گزندهاي تاريخي انقلاب گذر نموده و با فرهنگ ناب بسيجي از بدخواهي بدخواهان عبور خواهيم كرد.

وي فعاليت حلقه هاي تعالي بسيج را در راستاي بهبود و كمال افراد، بسيار اثرگذار دانسته و يادآور شد: براي رسيدن به مطلق خوبي ها ، ائمه معصومين ما به عنوان چهارده ستاره درخشان هستند كه با تاسي از سلوك و راه و روش آنان ، مسير هدايت ما هموار است تا بتوانيم به كمال و تعالي برسيم.

گفتني است: در اين مراسم از "محمدحسن معادي" به عنوان بسيجي پيشكسوت و همچنين از حسن سماوي، محمد قدس، احمد اسلامي، سعيد سبحاني، محمد سبوحي و نرجس خانم هراتي به عنوان بسيجيان نمونه سال 97 اين شركت ، با اعطاي لوح و هدايايي تجليل صورت پذيرفت.  

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/08/30
تعداد بازدید:
11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal