سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/09/22
ديدار مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان با فرماندار آرادان

ديدار مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان با فرماندار آرادان

در ديدار مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان، پيرامون توسعه انرژي هاي خورشيدي در اين شهرستان بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

مديرعامل شركت توزيع برق استان با بيان اين كه برق به عنوان يك نيازمندي جدي عمومي از حساسيت ويژه اي برخورداراست گفت: استفاده به جا، به اندازه و به موقع از اين منبع انرژي، يك ضرورت است.

سيدمحمد موسوي زاده با اشاره به مديريت اضطراري بار كه در تابستان سال جاري حادث شده افزود: صرفه جوئي منطقي و بهينه در مصرف انرژي الكتريكي مي بايست به صورت مجدانه پيگيري گرديده و اجراي مناسب و شايسته ي مصوبات هيئت دولت در اين زمينه، آمادگي هاي لازم را براي پيك بار سال 98 در پي داشته و آثار مثبتي را به همراه دارد.

وي با تاكيد بروجود ظرفيت هاي ارزشمند انرژي خورشيدي در سطح استان و اين شهرستان تاكيد كرد و يادآور شد: افرادي كه تا ميزان هفت مگاوات در اين زمينه سرمايه گذاري كنند در حوزه ماموريت اين شركت قراردارد و در صورت احداث اين نيروگاه هاي مقياس كوچك ، برق توليدي با قيمت مصوب اعلام شده از سوي وزارت نيرو توسط شركت توزيع برق استان خريداري خواهد شد.

فرماندار شهرستان آرادان با عنوان اين كه امروزه مهم ترين نياز مردم ، برق است گفت: چنانچه خللي در عرضه اين خدمت رخ دهد، به زندگي مردم خدشه وارد نموده و اثرات نامطلوبي را به همراه خواهد داشت و اهميت اين انرژي بي بديل غيرقابل انكار بوده و مي بايست در استفاده بهينه و منطقي اهتمام لازم را داشته باشيم.

سعيد افشار نادري با ابراز اين كه در حوزه توسعه زيرساخت هاي برق رساني ، اقدامات ارزشمندي صورت گرفته اظهارداشت: يكي از دستگاه هاي خدمت رسان كه در عرصه هاي مختلف به ويژه پاسخگوئي به مطالبات و خدمات دهي به مردم پيشتاز مي باشد ، صنعت توزيع برق است.

وي تصريح كرد: ايجاد سازوكار لازم براي سرمايه گذاران و افرادي كه مي خواهند براي استقرار نيروگاه هاي خورشيدي سرمايه گذاري كنند يك ضرورت است و مي توان با استقرار يك شهرك مجزا براي اين گونه نيروگاه ها، تسهيل سازي جهت سرمايه گذاري اين بخش فراهم گردد. 

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/09/22
تعداد بازدید:
28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal