سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/09/24
دانش آموزان باعلم اندوزي و كسب مدارج عالي در جامعه مفيدو اثرگذار هستند

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان:

دانش آموزان باعلم اندوزي و كسب مدارج عالي در جامعه مفيدو اثرگذار هستند

مراسم تجليل از دانش پژوهان ممتاز و جشن چهل سالگي انقلاب با حضور كاركنان و خانواده هاي همكار شركت توزيع نيروي برق استان سمنان برگزار شد.

سيد محمد موسوي زاده بيان داشت: دانش آموزان باعلم اندوزي و كسب مدارج عالي، در جامعه مفيد و اثرگذار بوده و آينده سازان كشور مي بايد همواره با تلاش و پشتكار خود در صدد گام هاي بلند باشند.

وي ضمن تبريك به دانش پژوهان ممتاز در احراز رتبه ممتاز در سال 97-96 اظهارداشت: اهتمام به دانش اندوزي كه هماهنگ با فطرت خداجوي آدمي و قرين با دين باوري و ايمان است، دوبال پيشرفت و تعالي انسان را به همراه دارد.

وي افزود: جوانان و نوجوانان مي بايست قدر همه داشته هاي خويش را بدانند و شكرگزار آن باشند و نعمت هايي همچون امنيت، سلامت، پدر و مادر ،جواني و مهم تر از همه زمان است كه قابل برگشت نمي باشند.

مهندس موسوي زاده از كوشش ارزشمند خانواده هاي همكاران شركت قدرداني كرد و گفت: همسران همكار،دلسوزانه، خالصانه ، مشتاقانه ،علاوه بر تربيت فرزندان، كانون گرم خانواده را با زحمات خستگي ناپذير خود به گونه اي مهيا مي كنند كه همكاران بدون دغدغه بافراق خاطر در محل كار حضور يافته و دانش آموزان نيز در نهايت آرامش مشغول تحصيل و دانش اندوزي هستند و اين مهم تلاشي مقدس محسوب شده و اجر و ثواب والايي دارد.

وي بااشاره به در پيش بودن چهلمين سال ياد انقلاب شكوهمند اسلامي ايران تصريح كرد: توفيقات و پيشرفت هايي كه حاصل شده با استعانت پروردگار متعال و به بركت اين نظام الهي است و دانش آموزان با علم اندوزي توام با تعهد و اخلاق مداري، مي توانند نقش مثبت خود را به نحو شايسته اي در امر سازندگي و توسعه كشور ايفا نمايند.

وي خاطرنشان كرد: آمار دانش پژوهان ممتاز شركت نسبت به سال گذشته 5/5 درصد رشد را به همراه داشته كه جاي بسي خرسندي و مباهات است.

يادآور مي شود: در جشن هايي جداگانه اي كه در سمنان، شاهرود، گرمسار و دامفان و با برنامه هاي فرهنگي و هنري همراه بود، از 286 نفر دانش پژوهان ممتاز فرزندان كاركنان اين شركت با اهداي لوح سپاس و هدايايي تجليل به عمل آمد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/09/24
تعداد بازدید:
21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal