سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/10/08
دستكش هشدار خطر برق فشار متوسط غيرحساس به نويز

به همت كاركنان شركت توزيع برق استان سمنان اختراع شد؛

دستكش هشدار خطر برق فشار متوسط غيرحساس به نويز

به همت جمعي از كاركنان شركت توزيع نيروي برق استان سمنان، "دستكش هشدار خطر برق فشار متوسط غيرحساس به نويز" اختراع و در اداره اختراعات ثبت گرديد.

گفتني است: كاربرد اين دستكش در مهندسي برق قدرت و انجام امور برقي در سطح ولتاژ 20 كيلو ولت به جهت هشدار و جلوگيري از برق گرفتگي انجام مي شود.

يادآور مي شود: اين اختراع براي پيشگيري از برق گرفتگي سيمبانان شركت هاي توزيع نيروي برق و همچنين تمامي افرادي كه در سطح ولتاژ 20 كيلو ولت كار مي كنند، كاربرد دارد.

لازم به ذكر است: دستكش ارائه شده ،از يك برد الكترونيكي كوچك با منبع dc و مستقل از شبكه ساخته شده كه قادر است از فاصله 0.6 تا يك متري، برقدار بودن هادي در سطح ولتاژ 20 كيلو ولت آلارم داده و تكنسين را از وجود فاز آگاه سازد واين برد مي تواند در انواع دستكش هاي كار بنا به سفارش نصب گرديده و با توجه به سبك بودن تراشه داخل دستكش ،انتقال آن مشهود نبوده و وجود مدار dc مستقل باعث مي شود هميشه اكتيو مثل يك فرشته نجات به همراه تكنسين ها باشد.

قابل ذكر است: مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان سمنان نيز اين اختراع را از نزديك مشاهده و ملاحظه نموده و از اين اقدام ارزشمند اختراع كنندگان قدرداني به عمل آورد.

خاطرنشان مي سازد: مرتضي عرب شاهجويي، ابوذر بوربور و مصطفي محمدي از كاركنان مديريت توزيع برق شهرستان گرمسار به عنوان مخترعين اين دستكش مي باشند.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/10/08
تعداد بازدید:
35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal