سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/10/13
برگزاري نشست كميسيون راهبري توسعه مديريت در شركت توزيع برق استان سمنان

برگزاري نشست كميسيون راهبري توسعه مديريت در شركت توزيع برق استان سمنان

دهمين جلسه كميسيون راهبري توسعه مديريت شركت توزيع برق استان سمنان با بررسي موضوعات بررسي حلقه هاي كنترل كيفيت (QCC) و نظام آراستگي (5s) تشكيل شد.

مديرعامل شركت توزيع برق استان دراين نشست با تاكيد بر اهميت موضوع حلقه هاي كنترل كيفيت گفت: " QCC" ناظر بر فرآيندها است و گروهي كه درگير با فرآيند هستند در صدد مي باشند تا مشكل يا معضل موجود را در حوزه عمل خود برطرف نمايند.

سيدمحمد موسوي زاده به استقرار نظام پيشنهادها و نوآوري در شركت اشاره كرد و بيان داشت: اين سيستم ارزشمند، كل مجموعه را در برمي گيرد و همكاران شركت با مشاركت در نظام پيشنهادها، علاوه بر احساس تعلق بيشتر سازماني، در تصميم گيري ها و تصميم سازي ها سهيم مي باشند.

وي به پيشنهادهاي كايزني اشاره كرد و اظهارداشت: اين سيستم ناظر بر فعاليت هاست و همكاران مي توانند پيشنهادهاي هرچند كوچك اما راهگشا در حوزه كاري خود را ارائه نمايند.

وي تصريح كرد: نظام پيشنهادها و نوآوري، حلقه هاي كنترل كيفيت و پيشنهادهاي كايزني ، هرسه سيستم به نحوي يكديگر را هم پوشاني مي كنند و موجب بهبود فعاليت ها شده و تسهيل كننده نيز هستند.

وي خاطرنشان كرد: وظيفه اصلي ما براي پويايي شركت اين است كه علاوه بر آموزش و نظارت درست، آنها را باور داشته و در جهت تعالي ، اين سيستم ها را به نحو شايسته اي حفظ نمائيم.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/10/13
تعداد بازدید:
44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal