سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/10/22
توجه و تمركز به آموزش درراستاي فرهنگ ايمني زمينه ساز كاهش حوادث است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان:

توجه و تمركز به آموزش درراستاي فرهنگ ايمني زمينه ساز كاهش حوادث است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در هشتمين نشست كميته عالي ايمني گفت: توجه و تمركز به آموزش درراستاي نهادينه كردن فرهنگ ايمني ، زمينه ساز كاهش حوادث كاري است.

سيد محمد موسوي زاده باتاكيد بر اين كه مسائل ايمني يكي از مهم ترين اولويت هاي شركت است بيان داشت: هويت ما در عرصه خدمت رساني ، وجود نيروهاي كار آمد و حفظ آنان با ايجاد انگيزش هاي لازم يك ضرورت است.

وي آموزش هاي كوتاه ،ميان و بلند مدت ويژه همكاران را بسيار اثرگذار دانست و گفت: دانش اندوخته شده كاركنان در دوره هاي آموزشي ، كمك مي كند تا افق ذهن افراد بازتر شده و برآيند آن در فعاليت هاي جاري متجلّي خواهد شد.

مهندس موسوي زاده اظهارداشت: بازديد از روند اقدامات ساير شركت ها در حوزه ايمني و بهره گيري از تجربيات آنان باعث تعاطي افكار گرديده و به كارگيري اندوخته هاي مثبت و اثرگذار ، بهبودسطح خدمات و افزايش بهره وري سازماني را به همراه دارد.

وي تصريح كرد: يكي از راه هاي آموزش و پيشگيري از حوادث تكراري و احتمالي ، آموزش حين كار توسط مسئولان و سرپرستان است و با تقويت اين تفكر، مي توان مسائل ايمني را فراگير كرد .

همچنين در اين نشست ، پيرامون آمار بازديدهاي ايمني و رفع كانون هاي خطر، اقدامات اصلاحي نظام مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست(HSE) ، بررسي نحوه استقرار نرم افزار شناسايي و رفع كانون خطر در شبكه ها و تاسيسات توزيع برق و همچنين برگزاري فراخوان ايمني در زمينه شناسايي پايه هاي برق فرسوده، بحث و تبادل نظر شد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/10/22
تعداد بازدید:
19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal