سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/11/06
خدمات برق همگاني است و همگي بايد در استفاده بهينه از آن تلاش نمائيم

نماينده ولي فقيه در استان سمنان :

خدمات برق همگاني است و همگي بايد در استفاده بهينه از آن تلاش نمائيم

مديرعامل و جمعي از معاونين و مديران شركت توزيع برق با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان ديدار كردند.

آيت ا... سيدمحمد شاهچراغي در اين ديدار بيان داشت: خدمات برق همگاني و عمومي است و جملگي مي بايد در راستاي استفاده بهينه از اين نعمت الهي ، اهتمام و تلاش نمائيم.

وي ضمن ابراز خرسندي از عملكرد شايسته شركت توزيع برق در عرصه خدمت رساني اظهار داشت : خدماتي كه تلاشگران برق به مردم ارائه مي كنند ، ماندگار و دائمي است و اين يك توفيق است كه نصيب كاركنان برق شده تا در عرصه مقدس خدمت رساني ، خدمت نمايند.

وي اظهار داشت : اقدامات اين شركت به مناسبت چهل سالگي انقلاب قابل تقدير است و برنامه هائي كه در زمينه خدمات برق به منظور بزرگداشت دهه فجر برنامه ريزي شده همگي مردمي و بقا و دوام دارند.

 وي همچنيـن خاطر نشـان كـرد: هركس كه به مردم بيشتر خدمت كرده و نفع بيشتري برساند ، بهترين مردم است و تا مي توانيد در مسئوليت هائي كه داريد ، سعي كنيد خدمات ارزنده اي به مردم داشته باشيد.

در ابتداي اين ديدار ، مديرعامل شركت توزيع برق استان ، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا و تبريك فرا رسيدن چهل سالگي انقلاب و دهه فجر گفت: به مناسبت بزرگداشت چهلمين بهار انقلاب ، اقدامات اثر گذار و بسيار شايسته اي براي مردم استان طرح ريزي گرديده است .

سيدمحمد موسوي زاده افزود : 40 برنامه فرهنگي ، ورزشي ، ارزشي ، هنري ، تبليغي ، تخصصي و فني در شوراي فرهنگـي ايـن شركـت به مناسبت چهل سالگي انقلاب مصوب شده كه جنبه هاي درون و برون سازماني داشته و اجرايي مي شوند .

وي اضافه كرد : اجراي رزمايش خدمت متعالي براي اصلاح و بهينه سازي شبكه ها و تاسيسات توزيع برق 40روستاي دور دست استان ، يكي از برنامه هاي اين شركت است .

وي تصريح كرد : استقرار ميز خدمت در 40 روستاي استان و بررسي و رسيدگي حضوري و چهره به چهره مسائل و مشكلات متقاضيان و مشتركان برق و ارائه سه خدمت رايگان در دهه فجر امسال ، به عنوان دو برنامه ديگري است كه اجرائي مي شوند .

وي همچنين از حضرت آيت ا... شاهچراغي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان به دليل توصيه به مردم پيرامون مصرف بهينه برق از طريق تريبون مقدس نماز جمعه تقدير كرد و گفت : موضوع صرفه جويي منطقي و استفاده صحيح از برق يك امر مستمر است و همگي بايد تلاش كنيم تا با مديريت مصرف، در حفظ اين نعمت الهي و ثروت ملي مشاركت بيش از پيش داشته باشيم.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/11/06
تعداد بازدید:
24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal