سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/11/06
استقرار ميز خدمت برق در روستاي حسن آباد شهرستان سمنان

به همت پايگاه بسيج نور انجام شد ؛

استقرار ميز خدمت برق  در روستاي حسن آباد شهرستان سمنان

به همت پايگاه مقاومت بسيج نور و با حضور مديرعامل شركت توزيع برق استان ، ميز خدمت در مسجد حضرت رسول اكرم (ص) روستاي حسن آباد شهرستان سمنان مستقر شد .

گفتني است : تقاضاي اصلاح شبكه هاي فشار ضعيف هوايي روستا مطرح گرديده و توسط مديرعامل اين شركت نحوه احداث خطوط برق رساني بر اساس استانداردهاي موجود تشريح شد.

يادآور مي شود : بهينه سازي وضعيت روشنايي معابر ، درخواست ديگري است كه عنوان شده و با توجه به وجود ساكنين و تعداد خيابان ها و كوچه ها ، توضيحاتي مبني بر وجود پايه ، سرچراغ و روشنايي مكفي ارائه گرديد.

قابل ذكر است : برقراري روشنايي معابر مسير يك واحد دامداري ، از جمله موردي است كه توسط يكي از اهالي طرح موضوع شده و در نظر است با حضور متقاضي و كارشناسان برق سمنان بازديد ميداني انجام شده و در صورت وجود زيرساخت لازم در اين زمينه ، مساعدت به عمل آيد.

خاطر نشان مي سازد : تقاضاي ايجاد نيروگاه خورشيدي توسط احدي از اهالي روستا بيان گرديده و در پاسخ آن راهنمائي هاي لازم مبني بر اين كه وجود فضاي مناسب در پشت بام جهت استقرار ساختار فولادي و پانل هاي خورشيدي يك ضرورت است تبيين شده و پيشنهاد گرديد افرادي كه مي خواهند در اين بخش سرمايه گذاري كنند، از سيستم هائي كه محدود به ظرفيت انشعاب است استفاده كنند.

همچنين در برنامه ميز خدمت ، ايستگاه سلامت پايگاه بسيج نور شركت توزيع برق استان با حضور پزشك عمومي فعاليت نموده و افرادي كه به اين ايستگاه مراجعه داشتند ، ويزيت رايگان گرديدند.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/11/06
تعداد بازدید:
0
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal