سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/11/09
بازديد خبرنگاران از پروژه هاي عمراني برق رساني در استان سمنان

بازديد خبرنگاران از پروژه هاي عمراني برق رساني در استان سمنان

با هدف آشنايي و همچنين بازديد اصحاب رسانه از پروژه هاي عمراني برق رساني ، جمعي از خبرنگاران ، روند اجراي رزمايش متعالي براي اصلاح و بهينه سازي شبكه هاي توزيع برق استان سمنان را از نزديك مشاهده كردند .

معاون بهره برداري و ديسپاچينگ شركت توزيع برق استان در اين برنامه بيان داشت : به منظور اصلاح و بهسازي شبكه هاي قديمي ، فرسوده و عارضه دار ، با تجميع امكانات و بسيج نيروي انساني و با حضور نيروهاي عملياتي ، پشتيباني ، پيمانكاران و ناظرين ، در سطح برخي شهرها و روستاهاي استان ، رزمايش خدمت متعالي انجام مي شود .

سيدمحمد حسيني نژاد با عنوان اين كه از شروع امسال تا به حال 13 رزمايش خدمت متعالي به اجرا درآمده اظهار داشت : از زمان آغاز اين طرح كه سال 89 مي باشد ، تاكنون 91 رزمايش با استعداد 23 هزار و 792 نفر ساعت با هدف بازسازي و تعميرات شبكه و تاسيسات توزيع برق به اجرا درآمده و 680 هزار كيلووات ساعت در زمينه انرژي تامين نشده و تحميلي به شبكه با مبلغ يك ميليارد تومان صرفه جويي شده است .

وي گفت : توسعه و بهسازي شبكه هاي فشار متوسط و فشار ضعيف ، اصلاح و احداث ايستگاه هاي هوايي و زميني توزيع برق ، بهينه سازي كابل سرويس و لوازم اندازه گيري مشتركان ، اصلاح سرچراغ هاي روشنايي معابر ، آچار كشي تجهيزات و يراق آلات و رفع اتصالات سُست شبكه ، از مهم ترين اقداماتي است كه در اجراي اين طرح جهادي ضربتي عملياتي مي شود و استمرار خواهد داشت.

وي افزود : هم افزايي امور تجمعي ، افزايش رضايت مندي مردم ، ارتقاء  كارايي عمليات ، كسب مهارت بين همكاران ، استفاده از ظرفيت پيمانكاران و اكيپ هاي عملياتي استان هاي معين در اين گونه رزمايش ها جهت آمادگي براي مواقع بحران ، از جمله مزاياي اين رزمايش ها به شمار مي رود.

گفتني است : در قالب تور رسانه اي ، جمعي از خبرنگاران از اجراي رزمايش خدمت متعالي در منطقه اعتضاديه شهرستان سمنان بازديد به عمل آوره و با چگونگي اجراي اين گونه طرح هاي جهادي ضربتي آشنا شدند.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/11/09
تعداد بازدید:
15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal