سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/11/16
بررسي سه پروژه پيشنهادي دركميته تحقيقات شركت توزيع برق استان سمنان

بررسي سه پروژه پيشنهادي دركميته تحقيقات شركت توزيع برق استان سمنان

در هفتمين و  هشتمين جلسه كميته تحقيقات شركت توزيع برق استان  سمنان ، پيرامون سه پروژه تحقيقاتي ارائه شده از سوي محققين بررسي و تبادل نظر صورت گرفت.

دبيركميته تحقيقات اين شركت گفت: " بررسي اضافه ولتاژهاي گذرا در شبكه توزيع فشار ضعيف سمنان" به عنوان پروژه اي است كه در نظر است بررسي شبكه فشار متوسط و نصب ثبات ها در الزامات پروژه قيد گرديده و اجرايي شود.

حسين خسروي با بيان اين كه " بررسي فرصتها و چالشهاي افزايش ضريب نفوذ منابع توليد پراكنده خانگي در شبكه فشار ضعيف با امكانات و شرايط متعارف شبكه در ايران" طرح پيشنهادي ديگري است كه تصويب شده افزود: اين طرح توسط احدي از نخبگان ارائه شده و در راستاي لزوم حمايت از نيروهاي نخبه و اهميت موضوع، اين پروژه اجرايي خواهد شد .

وي اظهارداشت: پروژه تحقيقاتي " بررسي فني و اقتصادي استفاده از چيلرهاي تراكمي و چيلرهاي جذبي در ساختمان هاي اداري استان سمنان با در نظر گرفتن ديدگاه مديريت مصرف انرژي و زيست محيطي، سومين طرحي است كه در خصوص آن تبادل نظر گرديده و تصميم گيري شد.

وي اضافه كرد: در راستاي بهره مندي هرچه بيشتر از ظرفيت علمي اساتيد دانشگاه، يكي از اعضاي هيات علمي به جمع كميته تحقيقات اين شركت اضافه مي شود.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/11/16
تعداد بازدید:
1218
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal