سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/04/03
رشد پنج درصدي مصرف برق با مشاركت مشتركان قابل مديريت است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

رشد پنج درصدي مصرف برق با مشاركت مشتركان قابل مديريت است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در نشست كميته بهبود بهره برداري بيان داشت : به نسبت مدت مشابه سال قبل ، استان سمنان قريب پنج درصد رشد مصرف انرژي داشته است .

مهندس سيدمحمد موسوي زاده با اشاره به اين كه افزايش دماي هوا و رونق بخش توليد به عنوان دو عامل مهم رشد مصرف در استان مي باشد گفت: براي گذر موفق از پيك بار تابستان كه هنوز با آن فاصله داريم ، نياز به مشاركت جدي است و با همكاري كليه مشتركان درتعرفه هاي مختلف اين مهم قابل كنترل  و مديريت مي باشد .

وي با عنوان اين كه همكاري بخش هاي دولتي و خصوصي براي در مدار آوردن ديزل ژنراتور و تغيير ساعت كاري، از عوامل مهم در عبور از اوج مصرف است افزود: اجراي مناسب برنامه هاي پيش بيني شده در راستاي گذر از پيك بار تابستاني، مي بايد به نحو شايسته اي پيگيري و عملياتي شود .

مهندس موسوي زاده با اعلام اين كه در حال حاضر رشد پيك بار استان به نسبت مدت متناظر سال قبل، 3/7 درصد گرديده اظهار داشت : تشويق و ترغيب مشتركان و اجراي برنامه هاي فرهنگي تاثيرگذار  و اطلاع رساني به هنگام، در كاهش اوج بار يك ضرورت است.

وي تصريح كرد : تلاش و زحمات تمامي دست اندركاران و همكاران شركت در زمينه آمادگي نيروهاي عملياتي و پشتيباني براي استمرار خدمات دهي و تامين برق مطمئن شعب اخذ رأي در امر انتخابات روز 29 ارديبهشت قابل تقدير است.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/04/03
تعداد بازدید:
3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal