سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/04/08
مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان : اخلاص بسيجيان همواره به عنوان يك الگوي شايسته در جامعه متجلي است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

اخلاص بسيجيان همواره به عنوان يك الگوي شايسته در جامعه متجلي است

 

چهارمين نشست هم انديشي پايگاه مقاومت بسيج نور ، با حضور مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان ، برگزار شد . 

مدير عامل شركت توزيع برق استان سمنان در ديدار با بسيجيان عضو شوراي پايگاه مقاومت بسيج نور بيان داشت : نيت خالصانه و اخلاص بسيجيان ، همواره به عنوان يك الگوي شايسته در جامعه متجلي است .

مهندس سيد محمد موسوي زاده با اشاره به اين كه بسيجيان در تمامي برنامه ها به ويژه در دوران جنگ تحميلي با توكل به خدا و صادقانه و مخلصانه و تبعيت محض از رهبري ، بر دشمن غلبه كردند گفت : خلوص نيت در انجام امور يك ضرورت است كه بسيجيان و ايثارگران مصداق بارز آن را در طي هشت سال دفاع مقدس به منصه ظهور و بروز رسانده و جان خود را تقديم كرده و پس از آن نيز گوش به فرمان ولي فقيه مي باشند .

وي با تاكيد بر اين كه وجود نظم در كارها ، يكي ديگر از عوامل مهم در امور است افزود :حركت برنامه اي و هدف دار ، از عوامل موفقيت بسيج در برنامه ها به شمار مي رود كه با توجه به برنامه ريزي و عملكرد پايگاه بسيج نور شركت ، اين مهم به صورت شايسته اي در آن متبلور است .

وي تصريح كرد : در راستاي ماموريت بسيج كه مي تواند به عنوان يك مصداق بارز در نظر قرار گرفته و اجرائي شود ، موضوع استفاده درست از برق است و اسراف در اين زمينه يك منكر و صرفه جوئي و بهره گيري صحيح از آن يك معروف است كه مي تواند در برنامه هاي بسيج اين مقوله مهم پيگيري ، آموزش و اطلاع رساني گردد .

وي با عنوان اين كه مهم ترين رسالت فعلي ما ، بصيرت افزائي است خاطر نشان كرد : بهترين و موثرين نوش دارو براي خودآگاهي ، سواد رسانه اي است كه مي توان با مطالعه و افزايش شناخت از بطن جامعه آن را در خود تعميق نموده تا كمتر دچار اشتباه شويم .

در ابتداي اين نشست حميد نظري فرمانده پايگاه بسيج نور شركت توزيع برق استان گزارشي از اقدامات سه ماهه اول سال جاري را ارائه كرد و گفت : ماموريت هاي اين پايگاه در چارچوب تكاليف ابلاغي و برنامه هاي فرهنگي و مناسبتي اجرائي مي شود كه خوشبختانه و طبق برنامه ، فعاليت هاي چشمگيري در حوزه هاي مختلف به انجام رسيده است .

يادآور مي شود : در پايان اين نشست ، احكام جديد اعضاي شوراي پايگاه مقاومت بسيج نوركه از سوي حوزه مقاومت بسيج روح ا.. ادارات صادر گرديده ، توسط مديرعامل شركت توزيع برق استان به بسيجيان ارائه شد .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/04/08
تعداد بازدید:
4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal