سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/04/11
مشاركت مشتركان صنعتي در طرح هاي تعطيلات و تعميرات و ذخيره عملياتي در كاهش اوج بار موثر است

معاون خدمات مشتركين شركت توزيع برق سمنان :

مشاركت مشتركان صنعتي در طرح هاي تعطيلات و تعميرات و ذخيره عملياتي در كاهش اوج بار موثر است

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع برق استان سمنان اعلام كرد : مشاركت مشتركين صنعتي در طرح تعطيلات و تعميرات ساليانه و طرح ملي ذخيره عملياتي از مهم ترين بخش هائي است كه مي تواند در كاهش پيك مصرف تاثير گذار باشد.

احمد غني پور در نشست شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي استان سمنان كه با حضور استاندار سمنان و جمعي از مسئولين استان و شهرستان و اعضاي اين شورا در اتاق بازرگاني برگزار شد ، با عنوان مطلب فوق گفت: طبق مطالعات صورت گرفته در سنوات اخير ، 100 ساعت پيك بحراني، بيشتر در ماه هاي تير و مرداد و در بازه ساعات 11 صبح الي 15 بعدازظهر رخ داده است.

وي  با اشاره به اين كه با توجه به مصرف مشتركان استان ، در حال حاضر پيك مصرف روز از پيك شب پيشي گرفته افزود : استفاده مشتركان صنعتي و اداري از ديزل ژنراتور اضطراري ، در ساعات بين 11 الي 15، مي تواند كمك شاياني در كاستن از پيك روز داشته باشد.

وي اظهار داشت : كاهش حداكثر قدرت مصرفي به ميزان 10 درصد يا بيشتر نسبت به متوسط قدرت مصرفي يك ماه گذشته در ساعات بين 11 الي 15 و يا 20 تا 24 ، انتقال تعطيلي از روز جمعه به يكي از روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الي 12 شب و همچنين كاهش ميزان قدرت مصرفي به ميزان 10 درصد يا بيشتر نسبت به متوسط قدرت مصرفي يك ماه گذشته در طول 24 ساعت، به عنوان مهم ترين نحوه همكاري مشتركان صنعتي در طرح تعطيلات و تعميرات ساليانه در تابستان به شمار مي رود .

وي يادآور شد : مشتركين صنعتي مي توانند گزينه ديزل ژنراتور را انتخاب كرده و در هريك از طرح هاي تعطيلات و تعميرات و ذخيره عملياتي با ديزل ژنراتور شركت كرده و علاوه بر دريافت تخفيفات طرح هاي ذكر شده ، مبلغي را نيز بابت ديزل ژنراتور خود، بر حسب كيلووات ساعت برق توليدي آن دريافت نمايند.

وي اضافه كرد: طرح تعرفه زمان استفاده از برق (TOU) ، نماد همكاري بخش خصوصي و دولت در استان بر صرفه جوئي در مصرف برق و كاهش هزينه هاي توليدي در سال اقتصاد مقاومتي است .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/04/11
تعداد بازدید:
6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal