سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/04/20
نقش بانوان شاغل در پيشبرد اهداف سازماني

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

نقش بانوان شاغل در پيشبرد اهداف سازماني مهم و اساسي است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان بيان داشت: نقـش بانوان شاغـل در پيشبرد اهداف سازماني در عرصه خدمت رساني بسيار مهم و اساسي است و بخشي از موفقيت هاي شركت مرهون تلاش بانوان مي باشد.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده در نشست بانوان شاغل شركت توزيع برق استان، با اشاره به اين كه اساس دين و اسلام، كليد و راهنماي خوبي براي همه محسوب مي شود گفت : فلسفه خلقت عبادت و عرفان است كه مترادف با خودشناسي است.

وي با تاكيد بر اين كه در عبور از مرزهاي دانش، همه انسان ها دخيل هستند افزود: در توسعه علم ، زنان نقش ارزشمندي دارند و در عرصه فعاليت هاي شركت نيز همكاران شاغل مي بايست به رويكرد مسائل علمي و ارتقا و توسعه آن بيش از پيش اهتمام نمايند.

مهندس موسوي زاده تصريح كرد: در ارتباط با دور ماندن از آسيب ها و پديده هاي نوظهور تكنولوژي ، از جمله شبكه هاي اجتماعي بايد با نگاه ابزاري به آن توجه شده و در راستاي رشد و تعالي فردي و سازماني از آنها استفاده مثبت  نمود .

وي خاطر نشان كرد : يكي از بارزترين بخش هائي كه بانوان شاغل مي توانند در تصميم سازي و تصميم گيري مشاركت شايسته اي داشته باشند ، نظام پيشنهادها و نوآوري است كه با ارائه ايده هاي ارزنده خود ، در حل مسائل سازماني نقش آفريني خواهند داشت .

وي به نقش كليدي زنان در مديريت بهينه مصرف برق اشاره كرد و يادآور شد : همكاران شاغل در شركت توزيع برق به عنوان "ياوران برق" مي توانند در محيط كار ، منزل و جامعه آموزش و اطلاع رساني نموده و در گذر موفق از پيك بار نقش خود را به نحو شايسته اي ايفا  نمايند.

در اين نشست " نرجس خانم هراتي" مشاور مديرعامل در امور زنان و خانواده شركت توزيع برق استان ، گزارشي از فعاليت هاي امور بانوان را تبيين و تشريح كرده و برنامه پرسش و پاسخ نيز انجام شد.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/04/20
تعداد بازدید:
5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal